| EmmaLoLy a întrebat:

.am si eu o intrebare. As vrea sa imi cumpar o tableta dar,nu sunt sigura de care. Adica : pe tableta poti sa faci proiecte. exemplu prezentari in power point, sau sa editezi filme..sau sa descarci diferite programe pe care le ai in calculator? Eu ..in general, la scoala fac multe prezentari ..filme,documentare,eu le creez pe calculator.,ma puteti ajuta,spunandu-mi o tableta pe care sa pot creea filme,etc, FUNDA

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Poti sa faci daca instalezi diverse aplicatii, vrei android sau iOS? Si ce buget ai?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe tableta vei putea face cam 15% din ce ai tu nevoie pe laptop. sa editezi filme, greu, sa faci proiecte in piwer point si mai greu., iar programele care le ai in calc greu le gasesti echivalent in Android.

tableta e pentru urmarit filme, ascultat muzica, navigat pe net si ceva joculete si cam atat

| EmmaLoLy explică:

Nu conteaza bani...happy vreau cu android....auzi..samsung galaxy tab 3? e buna., vreau sa o folosesc in loc de laptop