| corina_7558 a întrebat:

as avea o intrebare. mi-a dat la scoala de facut un proiect prin power point si am uitat cum se face alta pgina ca nu am mai facut proiecte pe programul asta de 3 ani si as vrea sa ma ajutati.va rog.multumesc anticpat.primul raspuns bun ii dau funda.

Răspuns Câştigător
| Maya_3015 a răspuns:

Dacă te referi la un alt slide, e chiar uşor. În partea stângă a ecranului, unde îţi arată slide-urile pe care le ai, dai click dreapta şi apoi "New Slide".
Dacă mai ai nevoie de ajutor, nu ezita să ne spui! happy

1 răspuns:
| anemona112 a răspuns:

NEW SLIDE (daca il ai pe asta din 2007, gasesti "new slide" in coltul din stanga sus la "Home", si scrie si foarte mare, nici la ala vechi nu trebuie sa fie foarte diferit, uitate mai atent pe acolo ca trebui sa scrie undeva "new slide") :*