| AlexandruExTreMe a întrebat:

Buna am si eu o intrebare.Care credeti ca este cel mai scump telefon din lume? Dar cel mai bun?

Răspuns Câştigător
| LucaTheodor a răspuns:

Cel mai scump:
iPhone 4 Diamond Rose costa aprox. 5 000 000 lire sterline!
Cel mai bun:
iPhone 5

4 răspunsuri:
| iflirius a răspuns:

Ei bine nu știu dar din România este Iphone 5 64GB adică ăsta : http://www.emag.ro/......E40NKBBBM/

| lucian_2018 a răspuns:

Cel mai scump: Stuart Hughes iPhone 4 Diamond Rose Edition - 8 milioane dolari
cel mai bun: iphone 5

| Elizabethzutzu a răspuns:

IPhone Four Diamond Rose-costa 8 milioane de dolari.
Samsung Galaxy S II-cel mai bun

| RossieR a răspuns:

Cel mai scump telefon din lume este IPhone 4 Diamond Rose, pentru ca are carcasa din aur roz si sunt incrustate pe ea vreo 500 de diamante(costa 5 milioane de lire sterline), iar cel mai bun cred ca este tot astawinking