| Zumbulina a întrebat:

Am si eu o intrebare care poate o sa vi se para un pic stupida. Daca am 1, 68 cm inaltime, 54 de kilograme, masurile 86-63-89 e in regula? Sau sunt prea slaba? Daca sunt prea slaba ce imi recomandati sa mananc ca sa ma ingras?(oricum vreau sa mai pun cateva kilograme pe mine)
P. S:am 14 ani

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu esti prea slaba! Esti perfecta! O sa ai timp a te ingrasi!

2 răspunsuri:
| Saya_1767 a răspuns:

E perfecta greutatea. O femeie trebuie sa aiba cu 10 mai putin decat inaltimea.Ai 4 kg in minuswinkinge binetongue

| proastalenesa a răspuns:

Eu zic sa fii fericita ca arati asa! La varsta ta, nu e cazul sa-ti pui problema asta.Cu timpul, cel mai probabil, vei mai lua in greutate.