| rebeeexD_9003 a întrebat:

Buna!happy am si eu o intrebare ce necesita raspuns urgent. Se apropie ziua doamnei profesoare de lb romana, iar noi, elevii am vrea sa ii facem un cadou mai special. Nu foarte scump(pana in 200 lei), insa nu avem idei. Profesoara face 37 de ani(dar arata si se imbraca de 25, jur!) si este uneori foarte buna cu noi. Nu este chestia ca ne pune note mari pentru cadouri, in niciun caz. Va rog am nevoie de raspunsuri urgent. Ziua ei este pe 8 iunie, please!

Răspuns Câştigător
| Cryss_2345 a răspuns:

Poteti sa va duceti sa ii faceti ceva personalizat...adica sa scrieti pe un globulet, inimioara.o cana, un tricou etc.un text.de ex. ''Pentru cea mai buna profesoara a noastra...Va Uram un dulce La Multi Ani! Cu drag clasa a 8a B.''.e o amintire draguta ce o va pastra.pe cand ceva de imbracat.hm.:_j.nu prea. happy

4 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Ii puteti lua un parfum pe la 100 de lei o bratara de argin finuta nu costa mai mult de 40 de lei si ii puteti face si ceva personalizat ca nu costa mai mult de 50 de lei (ca parfum ii puteti lua un Today Tomorrow Always, orcarei femei ii place parfumuin general si mai ales asta si sunt vreo 3 variante il poti comanda de la avon sausa il luati dintr-un magazin de specialitate)

| Tyaa a răspuns:

Pai puteti sa ii luati o cutie de bomboane niste flori
si un colier sau va mai ganditi la cevaa deosebithappy.
Succeskiss.

| Guster a răspuns:

Http://www.breslo.ro/Shop/guster
gasiti aici cateva chestii care se potrivesc( ex. brose) mesaj aici pe privat pentru detalii sau informatii. in bucuresti livrarea se face personal.

| joe23 a răspuns:

O geanta, un portofel
de calitate le iei de la AVON