| Mayyyyyy a întrebat:

am si eu o intrebare:ce parere aveti despre melodia:http://www.youtube.com/watch?v=_rSUNdgJ8X8! scuze categoria! multumesc! cel mai bun si frumos comentariu dau funda, vreau multe pareri!

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Melodia banuiesc ca sti ca se cheama Dear mama cantata de Blaxy girls, si e o melodie care e facuta sa treasca niste semne de exclamatie in mintile copiilor si adolescentlor, pentru ca cine te sustine si cine incearca sa te ajute tot timpul este mama ta,si cred ca ai vazut si videoclipul la piesa, cand fata aia o supara pe mama ei si ea, care era bolnava cu inima isi ea niste pastile si cand ajunge fata sa o vada ea era moarta.Melodia e facuta ca sa ne gandim la mamele noastre si sa le iubim si pretuim, pentru ca nu sti cum ar putea decurge lucrurile fara ea si mai ales nu ai mai avea parerea unei femei care are o experienta de viata mult mai mare decat fiecare dintre noi.
Cam asta e mesajul pe care incearca sa-l arate fetele, fundita?happy