| anamariarebela a întrebat:

Ce trebuie sa faca o domnisoara de onoare la o nunta? Dau fundita pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| LiaLiuta a răspuns:

Buna. Trebuie sa stai langa mireasa in biserica si sa arati prezentabil. Apoi la petrecere sa le urezi bun venit invitatilor, si sa le dai fundite, sau sa le prinzi la piept daca asa este obiceiul in zona in care se face nunta. Petrecere frumoasawinking

4 răspunsuri:
| katala a răspuns:

Sa fie frumoasa, vesela, sa se distreze, sa stea pe langa mireasa si sa faca ce vrea mireasa; e destul?
Distractie placuta!

| danielagoldica a răspuns:

Sa si-o traga cu mirele!

| BυαHн ▀▄▀▄▀ a răspuns:

Sa-i Tina Rochia Miresei.Sa Arunce Cu Petale De Trandafir.Sh sa-i Fure papucul printesei.winking Sper sa fie cel mai bun raspuns

| ScarryD a răspuns:

Sa stea langa mireasa, sa tina mirele de mana spre biserica si, la biserica sa tina trna miresei!