| AngelJustNight a întrebat:

am si eu o intrebare.cu ceva timp in urma am gasit un fanfic despre o fata a care-i mama era casatorita cu un barbat nu foarte batran etc.Mama fetei moare intr-o zi intr-un accident ea adica fata.ramanand doar cu tatal ei vitreg desigur ea nu-l suporta pe acest barbath care intrase in viata mamei ei. Dar, dupa multe intamplari.se pare ca se cam indragosteste el de ea cam pana aici am reusith sa citesc iar acum imi pare extrem de rau ca nu mai gasesc fic-ul va rog care ma poate ajuta... dau fundita:X.

Răspuns Câştigător
| NicO_9302 a răspuns:

Wow ce naspasad`!:O...
pnm.big grin
nu stiubig grin
da e interesantkiss

2 răspunsuri:
| AngelJustNight explică:

Mda.ii chiar naspa.dar am impresia ca este inchis a cumacrying

| NicO_9302 a răspuns:

Naspakiss