| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare...cum as putea sa ii conving pe ai mei sa ma lase intr-o tabara daca am luat un 5 la matematica? ei pun mare accent pe matematica si fizica si sincer nu prea imi permit sa ii intreb de tabara avand in vedere faptul ca nu mi-au facut nici o predica si nici nu m-au certat. Ar trebui sa ii intreb totusi? si cum sa fac sa am un raspuns pozitiv?

1 răspuns:
| alinutz16 a răspuns:

Am aceeasi problema numai ca eu am un 4 si un 3 mie sincer mi-au zis nu din start aveam niste nervi de imi bagam pl in tot ce prindeam da mi-a trecut