| AnonimmANNONIMM a întrebat:

Cum as putea sa imi conving paritii sa ma lase in tabara la mare? Cel mai bun raspuns va primIi FUNDA!:*

4 răspunsuri:
| SolitarHacker a răspuns:

Facandu`le un mic cadou (atentie) eu asa am obtinut permisiunea sa merg la mare cand eram in generala big grin tongue eu zic ca tine big grin

| feraryyy78 a răspuns:

Te milogesti mult de ei pentru ca la un moment dat vor ceda si te vor lasa.

| AnneMarie78 a răspuns:

Poarta-te frumos, ascultai si fa ce iti zic ei.Pana la vara ii pacalesti:*

| Lina4ka a răspuns:

Trebuie sa le atragi atentia si spune-le ca alti parinti le dau voie la copii sai dar ai mei ce...