| Ioana :x a întrebat:

am si eu o intrebare big grin mi-a venit ciclu pe 08.01.2010(prima data ma refer) si pana azi 11.01.2010 nu mi-a curs deloc aproape decat foarte foarte putin si sunt destul de ingrijorata sad adica eu cred ca ar fi trbuit sa imi vina mai mult celelalte colege ca le-au venit a doua zi normal ( adica mai mult ) nu stiu ce sa fac va rog sa ma ajutati dau fundita :* va rog frumos frumos happy

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E normal ca prima menstruatie sa fie oricat de "anormala". Nu te ingrijora ca nu e cazul.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu iti fa probleme, poti vorbi si cu mama ta despre asta, o sa te sfatuiasca foarte bine si ea a fost ca tine.

| myha a răspuns:

Mie una mi. a venit prima oara in luna mai 2009, iar a doua oara in luna iunie. Si sincer nu mi. a mai venit deloc pana acum. deci de vreo 6-7 luni nu mi. a mai venithappy Nu te ingrjora! Pana se regleaza

| Butsilee a răspuns:

Nu trebuie sa fii ingrijoarata oh go on asa e la inceput nu trebuie sa te sperii, din chestia astawinking Asa e la inceput la toatewinking Mama zice sa fac nu sti uce tratament sa imi vina regulat rolling eyes Dar nu fac nimic oh go on laughing nu e nimic gravwinking

| brunetteee a răspuns:

Nu ai dc sa fii ingrijorata.asa am patit si eu prima oara cand mi-a venit.nici mie nu mi-a curs f. mult, si pe urma vreo 4 luni nu m-ai, mi-a venit.
asa e pana ti se regleaza organismu
;*

| i.love.me a răspuns:

Deci hai sa iti spun ceva, mie mi-a venit prima oara pe la 11 ani si a doua oara mi-a venit dupa vreo 3 4 luni.deci asa e la inceput pana aai corpul pregatit si atata timp cat esti virgina si nu ai avut contacte sexuale chiar nu ai de ce sa te temi. o sa vezi o sa fie bine nu toate avem c. m. regulat.asa e acum
winking

| alexutzu00791 a răspuns:

Ce tareday dreaming mi a venit clicospermoza

Răspuns utilizator avertizat
| ralucutza03 a răspuns:

E complet normal.Desi mai normak e sa vina la aceeasi data, nu e nimic anormal.Nu te speria.