| teadorr a întrebat:

am si eu o intrebare... daca faci un cont pe facebook, se poate vedea de pe ce pc a fost facut?

Răspuns Câştigător
| Roibu a răspuns:

Buna!
In princiupiu nu ar trebui sa vada cei de la Facebook de la ce Ip (Internet Protocol) a fost facut si daca se vede nu au treaba cu tine pana in momentul in care tu nu postezi injuri comentarii obscene si te Raporteaza(Reclama)
In principiu nu au nevoie de Ip odata ce au datele tale.

| teadorr explică (pentru Roibu):

Ziceam, ca daca faci un facebook anonim de exemplu, fara a pune datele tale? ar fi sanse sa se vada de pe ce pc a fost facut? happy

| BlueLifeOfficial a răspuns (pentru teadorr):

Nu. happy
Fundita? big grin

6 răspunsuri:
| Roibu a răspuns:

Imi pare foare rau sa o spu dar acum am vazut abia astazi ca voi cei acre ati mai raspuns nu av intereseaza decat o fundita aici pe acest site ar trebui sa fim ca o Fmilie sa ne ajutam ca eu unul nu raspud pentru Puncte, Fundite ci pentru ca vreau sa ajut.
Rusine pentru Impostori

| Bellathaa a răspuns:

Nu, nu se poate. Poti verifica email-ul. Poate ti se pare cunoscut. In caz ca cineva ti-a facut un cont fals. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| MikiiD a răspuns:

Nu se poate.:X
Facebook tine asta confidential, doar daca nu esti vreun hacker, poti sa afli dar nu prea sunt sanse.Fii linistita
Funda te rog?