| linkieee a întrebat:

Daca una dintre cele mai bune prietene este naiva...influentabila si atunci cand este cu alte fete atitudinea ei fata de mine se schimba...eu ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| TeYo99 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa i spui inparticular si daca nu te crede cand se repeta acesta chestie eu spui in fata sa o chemi pentru ai spune. Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| iLuzye a răspuns:

Ii poti explica, in sensul ca sa-i atragi atentie, si sa ai rabdare cu ea. Daca dupa cateva incercari tot nu se schimba, inseamna ca asa e firea ei si nu iti e potrivita ca prietena.