| marianamay a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare:de ce atunci cand imi pun o poza noua si este publica cei pe care nu ii am prieten pe facebook nu pot sa imi dea like? Apare la ei in loc de "like","distribuie".

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasta depinde de modul cum ai tu setat contul tau de facebook, si anume la public sau la privat.
Uite-te bine in TOATE setarile facebook-ului pana ce il vei descoperi in totalite si ii vei invata fiecare coltisor! big grin
Dumnezeu sa te binecuvinteze!happy

1 răspuns:
| Konata a răspuns:

Pentru ca ai setat facebook-ul ca profil ''privat'' sau ''doar prieteni'' adica pozele si postarile tale pot fi apreciate doar daac o persoana e prietenul tau.