| MJJO a întrebat:

Sa-mi zica si mie cineva, atunci pe facebook stiti ca desuptul unei poze scrie like, comenteaza si distribuie. Ei bine, la mine dupa ceva timp imi apare doar distribuie la fel le apare tot asa si la prietenii mei cand intra pe profilul meu. Spuneti-mi si mie ce trebuie sa fac ca sa imi par din nou like, comenteaza si distribuie?

1 răspuns:
| floko1997 a răspuns:

1. Nu ii mai ai la prieteni
2. Reinstaleaza windows sau instaleaza alt browser
3. Daca nu sunt bune cauta pe internet poate mai gasesti alte sfaturi bune.