| andresmessi1987 a întrebat:

am si eu o intrebare, deci am o prietena, pe care o iubesc din suflet, si nu stiu ce m-as face fara dragostea ei si cu gandul ca nu ma mai iubeste. deci faza e cam asa: o cunosc de 2 ani si prima oara am stat cu ea atunci. apoi m-am despartit, si peste cateva luni, ne-am impacat iar, iar apoi iar ne-am despartit... si nu am mai fost cu nimeni timp de 1 an.( iar ea a fost cu 2-3). ea e singura fata cu care am fost, si pe care o iubesc. inainte nu simteam ca o iubesc asa de mult, iar ea ma iubea pe mine, si tot ce vroia era sa fie cu mine. acum, cand o iubesc mai mult decat viata, simt ca ea nu ma mai iubeste...si nu prea mai simte pentru mine ce simtea o data crying un lucru cu care eu nu pot sa stau linistit sad si, nu prea ma suna, zice ca ma suna si nu o mai face, nici nu mai stiu ultima oara cand mi-a zis,, te iubesc". eu ii zic ei ca o iubesc, si ea zice,, si eu" sau,, mi-e dor de tine" si ea zice,, si mie". asa, sec. ea stie ca o iubesc, si oare profita de faptul asta, si zice ca o sa o iert pentru ca o iubesc? oare astea sunt niste semne pe care mi le da, in semn ca vrea sa ne despartim? nu as vrea sa ii zic asta, sau sa o intreb, pentru ca apoi se supara, ca ma indoiesc de ea, si nu am incredere in ea. si nu vreau sa o supar, pentru ca i-am promis ca nu o mai supar straight face

Răspuns Câştigător
| UnDrogPeTPU a răspuns:

Pff... pai ori te interesezi si tu. daca e interesata de altu... ori eu spui pe fata adica o intrebi '' ma mai iubesti ''? ''vrei sa mai fim impreuna ''? si ea daca se supara si intreaba dc ii spui ca te evita si tot ce te deranjeaza pe tine la ea
oricum gandeste-te ca in viata sunt muuulte fete asa am facut si eu cu un baiat si uite...am tot timpu din luma la fel si tu nu e niciodata prea tarziu
Bafta funda?big grin

1 răspuns:
| andresmessi1987 explică:

Ok, merci! oricum, faza e ca in ultimul timp zice ca e bolnava si e obosita, si cred ca de asta e asa... oricum, nu vreau sa ma indoiesc de ea. o inteleg, poate are si ea momente din astea mai rele tongue