| Mgidaa a întrebat:

Bună
Am si eu o intrebare. Dupa cand am contact sexual cu prietenul meu si ii vine sa isi deie drumul ne ștergem după cu prosopul si maxim după 1 min continuam este posibil sa raman însărcinată el imi spune ca normal nu pot numai daca isi da drumul in mine.
Multumesc frumos pentru răspunsuri.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca el ejac. uleaza si dupa urmează un alt contact neprotejat exista sanse destul de mari. Degeaba se sterge el ca raman destui spermatozoizi pe uretra

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vă ștergeți cu prosopul, dar la el în uretră vă ștergeți? Nu.

| Andreeush a răspuns:

Evident că sunt șanse să rămâi însărcinată.

| BiencutzaBia20 a răspuns:

Evident că poți rămâne însărcinată în astfel de condiții.