| MaryaSiAtÂt a întrebat:

kiss Am si eu o intrebare : Eu am avut varicela in ianuarie, acum doua luni! Un prieten de-al meu a avut saptamana aceasta, iar eu am stat pe langa el! Ar fi posibil sa mai fac si eu?

P. S:Nu vreau!

Răspuns Câştigător
| Muppet a răspuns:

Nu, nu mai poti face inca odata varicela pentru ca odata ce ai avut acum 2 luni nu mai poti sa faci iar pentru ca corpul tau secreta anticorpi de tipul bacteriei care provoaca varicela, deci acum esti "imuna" la varicela.

2 răspunsuri:
| DeadManSoryn a răspuns:

Varicela poti face odata pe viata deci stai linistita nu mai poti face. Fundita?

| AnnePanda a răspuns:

Nu,nu mai poti face! big grin Daca ar fi sa faci. [ e aproape imposibil ] ai face altceva [ nu mai stiu cum se numeste ], Zona Zoster, parca. Nu stiu daca scriu bine oricum. :3 Pa-pa :*.