| VunkyTory a întrebat:

am si eu o intrebare fetelor, ce trebuie sa faca un baiat ca sa va fascineze?

6 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Sa faca ceva pentru mine special. Habar n-am ce, dar sa ma surprinda.
Daca plac un baiat sau chiar il iubesc pentru mine nu conteaza situatia financiara dar daca nu-l plac paihee hee... De obicei sunt mai materialista deci nu m-as supara daca mi-ar cumpara ceva pretios hypnotized.
*-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să Îl iubească pe Dumnezeu.

| AndreeaWTS a răspuns:

Cred că întrebarea corectă era "cum trebuie să fie un băiat..."
Pentru că de făcut poate face orice, dacă nu e ceea ce vrei tu, nici o șansă.
Bine, aici exclud pițipoancele care se "fascinează" rapid la bani, mașini scumpe, etc-uri.

| Salahadin73 a răspuns:

Sex oral

| d3javw a răspuns:

Nu's fata dar ca sa fascinezi o fata trebuie sa ai Ferrari in garaj si casa cu 2 etajebig grin

Răspuns utilizator avertizat