| anonim_4396 a întrebat:

iar raspunsul acesteia este mai mult decat evident, dar prietenele mele nu au aceeasi parere, desii eu cred ca spun ceea ce spun pentru ca imi sunt prietene.Imi place foarte mult de un baiat si el se comporta destul de dragut cu mine, ceea ce este normal pentru ca suntem colegi, iar prietenele mele imi spun sa nu imi pierd speranta pentru ca poate sa se uite la mine pentru ca sunt o persoana comunicativa si de treaba, dar problema mea este ca sunt mai plinuta si chiar nu cred ca s-ar uita un baiat la mine aratand asa cum arat acum.Nu stiu ce sa fac.Imi palce de ele extrem de mult, dar stiu ca sansele mele sunt egale cu zero crying. Multumesc pentru orice sfat dat!

Răspuns Câştigător
| andreeapss a răspuns:

Prietenele tale ar trebui sa fie un pic mai sensibile si sa nu ti.o tranteasca asa in fata... poate dupa parerea ta si a lor e bine ca te.au facut sa.ti pierzi curajul da nu accepta toate mizerile pe care le spun ele, iar plinuta inseamna?! si eu sunt mai plinuta si totul e ok...asa ca colegul tau poate sa te placa asa cum esti iar prietenele tale sa.ti distruga sansa pentru ca iei dupa ele doar nu asculta mereu ce zic ele ai si tu un cuvant de spuswinking

| Andrrr a răspuns (pentru andreeapss):

Merci mult.Tot nu stiu ce sa fac, dar m-a ajutat si m-a incurajat foarte mult ceea ce mi-ai spus.Merci din suflet!

| Andrrr a răspuns (pentru andreeapss):

Merci din suflet.Nu stiu inca ce sa fac, dar m-ai incuraajt mult prin ceea ce ai spus si mi-ai dar mai multa incredere in mine.

| Andrrr a răspuns (pentru andreeapss):

Merci mult! Nu stiu inca ce sa fac, dar m-au uncurajat cuvintele tale.Si apropo nu esti deloc plinuta sau cel putin asa mi se pare mie din poza ta.Arati destul de bine.cu siguranta sunt mai plinuta decat tine.

4 răspunsuri:
| Andrrr a răspuns:

Scuze pentru raspunsul meu repetat, dar am avut o mica problema si nu imi arata ca s-a trimis!