| d3utzsa a întrebat:

am si eu o intrebare in legatura cu uleiul de ricinbig grin
am inteles ca e fff bun pentru unghii..am inceput si eu sa il folosesc de vreo saptamana dar peste tot unde am citit trebuie sa faci masaj la unghii...eu imi dau cu el pe unghii si il tin k un lac vreo 2ore..are ceva? adica isi mai face efectul? sau trebuie sa masez unghiile ca sa vad un efect al uleiului? ast cat mai multe raspunsurihappymultumesc si dau funditzsabig grin

1 răspuns:
| s3byk91 a răspuns:

Buna din cate stiu uleiul de ricin este mai mult pentru sprancene decat pentu unghiii insa se foloseste pentru unghii p[entru intarirea +(sclipirea)lor nu trebuie neaparat masaj, oricum e bun.