| XminyoongiXx a întrebat:

la profilul mate info in clasa a 11-a ce opere intra la simularea pentru bac? (as vrea sa imi fac comentariile)

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Mate info deci real.Pai nu prea multe, sincer.Eu am avut de invatat Eminescu(Luceafar sau Floare albastra), Moara cu noroc-Ioan Slavici, Ion(la noi nu a mai fost in programa-insa citeste-l odata), Alexandru Lapusneanul-Costache Negruzzi si Povestea lui Harap Alb-Ion Creanga.Anul acesta a fost nuvela la simulare laughing.

| XminyoongiXx explică (pentru Nirvanaaa):

Doar atât? Sună bine laughing
Mulțumesc!

| Nirvanaaa a răspuns (pentru XminyoongiXx):

Da laughing.Eu am dat anul acesta si dat si da, mi se paruse si mie putin.Sincer ma intrebam de ce am mai dat.