| Andra_8213 a întrebat:

am si eu o intrebare : La samp (san andreas multiplayer), inainte acum cam 5 luni imi mergea, me`am reinstalat windowsul si imi mergea numai o parte din servere, iar acum cand dau sa intru imi intra in aplicatie dar imi ramane la connecting: ( ex : 584.583.453.2221)

ce ar trebui sa fac? si am sters sampul dar nu si gta san andreas simplu si l-am instalat din nou si la fel. crying

Răspuns Câştigător
| εїз a răspuns:

Aşa mi s-a întâmplat şi mie, încearcă să instalezi o altă versiune.
www.samp.com