| mihaela-miha a întrebat:

am si eu o intrebare legata de un baiat. el este cu un an mai mare ca mine si este prieten f bun cu cea mai buna prietena a mea. a inceput sa imi placa de el cind l-am vazut dindu-se cu biciclete prin parca l-am cunoscut ne salutam dar nu aveam cine stie ce legatura el se uita dupa mine cind eram in fusta si si intr-o zi o fata care il cunostea mi-a spus ca a rugat-o sa il pupe pe obraz ca sa o faca geloasa pe alta! cind am auzit a cazut cerul peste mine si acum nu stiu ce sa mai fac va rog ajutati-ma!

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, dragoste cu forta nu se poate, daca el place pe alta, asta esad

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Dupa fuste toti ne uitam... laughing
Fa rost de nr de telefon, suna, recomanda-te fara rasete in telefon si intreaba-l ce program are maine, ca de nu are poate e de acord sa i-l faci tu! -> Cheama-l in parc... Iesi si tu cu bicicleta daca ai, cu rolele, etc. Vezi cum faci sa ramaneti doar voi doi, de acolo e simplu.
A, si lasa prostiile cu "pupat pe obraz ca sa o faca geloasa".
Spor!

| alexuzha a răspuns:

Pai incearca sa vorbesi cu vreo prietena/prieten de al lui si sa afli mai multe despre el dar in acelasi timp vorbeste si cu el fa-ti curaj si intreaba-l ce face sau cumo o mai duce nu stiu...si dupa ce va inprieteniti cerei si nmarul de telefos si poate ca reusiti si sa va conbinat dar pentru momentul de fata incearca sa te imprietenesti cu el si nu fi timida daca nu face el primul pas fal tu...

| Teeki a răspuns:

Incearca sa il uiti nu merita...si eu am trecut printr-o situatie asemanatoare si este destul de dureros dar am incercat sa il uit si am reusit nu se tremina lumea aiciwinkingmai ai multe de facut in viata decat sa suferi pentru cineva care nu merita, nu o sa fie ultimu baiat ai sa vezi o sa treaca asta dar trebuie sa ai rabdare si sa incerci sa il uiti...

| pisoias a răspuns:

Eu cred ca-i doar un fluture care zboara din floare infloare.

| Kalle a răspuns:

Daca iti face ochi dulci fai si tu apoi continuati sa ajungeti impreuna

| mihaela-miha explică:

Problema reala e ca el ma saluta dar asa nu prea vorbim si acest lucru ma deranjaza iar faptul ca baieti se uita la forme e adevarat dar el se uita doar la minebig grin asta e ca am nr lui da cum sa il sun ind el nu stie deoarece eu il am de la my bff si nu vorbim doar ne salutam deoarece el sta cu prietenii lui care din partea mewa sunt prost crescuti ce sa fac?