| Just4FunIE a întrebat:

Am si eu o intrebare:Mi-am pus piercing i limba acum 2 saptamani(aproximativ) si sub limba a ramas in coninuare o cicatrice si ma doare de tampesc si cand casc sau casc gura mai mare ma ustura partea din dreapta a limbii si cicatricea ce a ramas.Imi poate spune cineva de ce mai e cicatrice acolo si de ce ma mai doare dupa atata timp"? Funda si restul voturi. pupici

Răspuns Câştigător
| Rurouni a răspuns:

Cel mai probabil s-a infectat. Cumpara-ti tinctura de propolis si pune acolo, e dezinfectant si cicatrizant. Fiind produs natural, sigur nu-ti va face rau. Doar ca ustura ca dracu', cand aplici pe loc.

2 răspunsuri:
| KimBianca a răspuns:

Incearca sa mergi la doctor straight face... altceva nu stiu ce sa iti recomand
Si eu mi-am facut pierce in limba acum un an jumate. si m`a tinut o saptamana si ceva durerea straight face si tot timpu` dimineata ma doare partea stanga a limbii straight face si gaura in partea de jos straight face mi s`a zis sa-l dau jos.dar nu am suportat o saptamana si ceva degeaba =]]

| Anonim69 a răspuns:

Nu e in regula,inseamna ca e infectie,incearca sa scoti pearce ul si sa te apesi puini pe limba sa veyi daca iese puroi, este posibil sa te fi infectat, alergie la pearce.