| alina_6070 a întrebat:

nu mi-a fost venita ciclu de cateva luni dar luna trecuta(martie)mi-a venit, cred ca mi s-a dereglat din cauza dietelor, sunt virgina, inainte ma masturbam dar acum simt ca mi se zbate ceva in burta cand stau pe spate sau pe burta dc? nu as avea seanse sa fiu insarcinata atata timp cat nu am facut nimic cu niciun baiat nu?

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Nu ai cum sa fii insarcinata,lasa dietele pentru altcineva,daca vrei sa te mentii sau sa slabesti pune-te pe sport si o faci intr-un mod sanatos, mananca orice si cand vrei, dar las-o moale cu dulciurile si bauturile carbogazoase si va fi totul ok cu sport in fiecare zi

| NascutSaFiuTrist a răspuns:

Sigur nu te numesti Maria?