| Mihai_Raicu_1998 a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare pe plan scolar. Sunt in clasa a X a si am o dirigintă care cred ca face abuz in serviciu. Un exemplu ar fi faptul ca ea ma asculta încontinuu pe mine si dorește sa îmi scadă nota la purtare din nimicuri, îmi puteți da un link cu legislația sa ma lămuresc? Mulțumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Daca ti se pare ceva ineregula ar trebui sa vorbesti cu ai tai apoi impreuna cu ei sa va interesati daca are voie si sa mergeti sa discutati cu ea sau chiar cu directorul.

| fyndtnydt7u a răspuns:

Eu cred că te place și nu știe cum să spună. P.S.: Vorbește cu ai tăi.