| EmpireStateOfMind a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care au dat sau care vor sa dea examenul "Cambridge". Cum vi s-a parut? Este greu? As vrea sa il dau anul acesta pentru ca trec in clasa a11a, dar nu sunt inca foarte sigura si as dori niste sugestii, sfaturi sau comentarii referitoare la examen.Multumesc!

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Este destul de greu din ce am auzit si cam trebuie sa dai pe afara de cata engleza stii.Adica chiar trebuie sa stii, nu e o joaca. Daca vrei sa-l dai poti sa te-apuci de pe-acum de pregatiri serioase.Succes!

| Ang3l_2482 a răspuns:

Nu sunt chiar sigura verisoara mea trece acu a 12 a si pleaca la cambrige in anglia cand se duce acolo o sati zic dap?