| ella_7332 a întrebat:

Buna

am si eu o intrebare pentru cei ce se pricep sau au avut de aface cu asa cevahee hee

am un aparat nikon coolpix, nou de vreo luna, 2...

si nu mai merge zoom-ul crying apas pe buton si nimic straight face

totol a inceput cand vroiam sa apropii imaginea cu zoom si sa blocat zoom-ul straight face si am oprit aparatul si i-am dat iarasi drumul si nu mai merge zoom-ul crying

va rog ajutati-ma sad

funda happy

1 răspuns:
| lilly12345678 a răspuns:

Daca e nou nout ink mai e in garantie dul la magazin undde l-ai cumparat...sau eventual apasaa foartee taree pana se deblocheaza succes!