| KorpiklaaniV a întrebat:

Bună,am şi eu o întrebare.Se vinde alcool minorilor? Mulţumesc. ^_^

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Ehm, se vinde, ca minor te poti duce si la prostituate, nu cred ca iti cer acte de identitate, doar banilaughingDeci in Romania doar banu vorbestehappycand aveam vreo 10 11 ani nu imi dadeau tigari la magazin pentru tata, nici alcoolhappy

3 răspunsuri:
| KorpiklaaniV explică:

Oh, se apropie ziua tatălui meu şi aş vrea să+i cumpăr o sticlă de Jack Daniels. de la kaufland, sau selgros, real..nu ştiu.un hypermarket.

| SucDeGuava a răspuns:

Depinde de magazin/vanzator. Eu ma duc uneori sa-i iau tatei bere, si nu mi-a zis nimeni niciodata nimic. Niste colegi au fost intr-un parc dupa premierea lor de clasa a 6-a, iar unul dintre ei a cerut o sticla de Bergenbier (sau ceva de genul). Respectivul i-a zis vanzatorului ca e pentru unchiul lor, si i-a dat sticla fara nici o problema laughing

| DJRapTor a răspuns:

In unele magazine da in unele nu. happy