| Rypeex a întrebat:

Știe cineva un magazin din orașul Floresti județul Cluj care vinde vapeuri/țigări minorilor?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nici un magazin nu vinde asa ceva minorilor.

| Violleta2022 a răspuns:

Nici un magazin din tara NU vinde tigari sau vape minorilor, ca risca suspendare licentei si amenda imensa, deci nu este nimeni nebun sa faca acest lucru pentru un copilas.

| dullcat a răspuns:

Este ilegal. Oare nu ar fi mai bine sa astepti sa te otravesti cand implinesti 18?

| pufulescu0o a răspuns:

Te rog frumos, nu te apuca de fumat! Nu e nimic mai rau decat asta, poate doar drogurile :-(