| cristinik163 a întrebat:

Buna am si eu o mica intrebare de ce la sfarsitul unei intrebari puneti,, FUNDA"?:d

4 răspunsuri:
| RoXyRaLu a răspuns:

Mirela zice ca cei care spun,, funda" sunt cersetori, dar daca te uiti la intrebarile ei o sa vezi ca majoritatea au acel cuvant la sfarsit. Referitor la intrebarea ta, punem funda ca sa fim siguri ca vom primi raspunsuri cat mai folositoare in cel mai scurt timp.winking

| Marghioalaa a răspuns (pentru RoXyRaLu):

Scuze,am inteles prost intrebarea...

| SweetSecrets a răspuns:

Punem funda ca sa fim siguri ca ne raspund cat mai multe persoanelove struck.Probabil unii utilizatori sunt mai motivati sa raspunda la unele intrebari daca stiu ca ar putea fi premiati cu o funditahappy
E ca si in viata:ti se promite o recompensa daca iei nota 10 la teza la mate, asa ca te ambitionezi sa dai tot ce poti si studiezi cat mai mult pentru ca iti doresti mult acel lucru:*

| stelau a răspuns:

Pai majoritatea pun "Funda" la sfarsitul intrebari deoarece se subantelege ca cel care va da un raspuns adecvat sau care va raspunde primul corect va primi fundabig grin