| Alexandrapitika a întrebat:

am si eu o mica intrebare. De exemplu daca nu te prezinti la nici o proba de la bacalaureat primesti diploma de 12 clase? Multumesc mult :*!

Răspuns Câştigător
| BlackAngelOfFire a răspuns:

Da dar insa nu vei primi diploma de bac e si normal sa primesti diploma de 12 clase pentru ca tu l-ai terminat bacalaureatul e ceva in plus nu are nici o legatura cu 12 clase doar ca nu poti sal dai pana atunci. Sper ca te-am ajutat!

| Alexandrapitika explică (pentru BlackAngelOfFire):

Pai eu aia vreau sa stiuhappy daca imi iau diploma de 12 clase ca cea de bac... ma lipsesc happy! deci sa nu`mi fac griji nu?tongue

| BlackAngelOfFire a răspuns (pentru Alexandrapitika):

Nu ai de ce ai term 12 clase deci diploma e ca a ta big grin tongue

| Alexandrapitika explică (pentru BlackAngelOfFire):

Multumesc mult :*

5 răspunsuri:
| 00Criss00 a răspuns:

Da

| JokerV a răspuns:

Mai bine du-te la bac poate faci ceva de ce sa nu incerci