| Flori_3075 a întrebat:

Am si eu o mica problema. Acum cateva zile o prietena mi-a spus sa folosesc urzici fierte si otet pentru a ma epila pe picioare si sub brat. am incercat sfatul ei deoarece nu vroiam sa mai dau bani pe creme si asa. acum mi-au iesit bube ( un fel de cosuri ) sunt foarte multe.va rog ajutati-ma cu un sfat. Fundita!

Răspuns Câştigător
| pitiqtsa a răspuns:

Sfatul meu este sa nu te mai iei dupa zisele altor persoane fiecare om are metabolismu si pielea difertawinking du-te repede la farmacie si vorbeste cu farmacista si spune-i cum ne ai zis sh noua ce ai patit dar cat mai repede posibil ca poti ramane cu sensibilitati la piele sh scapi foarte greu sau iti raman pentru tot deauna iti zic ca asa am patit si eu! deci inkesti de genul cel mai bine este sa vorbesti cu farmacista sau cu doctorul nu mai asculta la nimeni pentru ca nimeni nu te va ajuta cum o sa te ajute doctorul! plzz fugi la farmacista e foarte najpa sa ai asa pentru o perioada de timp indelungatasad (iti zic din propria experienta!) funda?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Zmeura_5657 a răspuns:

Ti-a crescut parul sub piele. Cauta 'ingrown hair' pe Google.