| AleXxXEA a întrebat:

Am si eu o mica problema.Mi'am luat un telefon nou,si am instalat facebokul dar am intrat pe facebokul lui mama si nu pot sa ma deloghez de pe el.Nu imi arata acea sageata cum e la facebokul normal.Va rog ma ajutati?
Multumesc!

4 răspunsuri:
| AaNdYy a răspuns:

La fiecare telefon e diferit... spune-mi ce telefon ai si poate te pot ajuta

| AleXxXEA explică (pentru AaNdYy):

Blackberry8900

| AaNdYy a răspuns (pentru AleXxXEA):

Am cautat pe net si am vazut ca si altii au aceeasi problema... din raspunsuri am inteles ca e o problema de la aplicatia facebook

| AleXxXEA explică (pentru AaNdYy):

Am rezolvathappy