| Adella92 a întrebat:

Am si eu o mica problema sa zic asa.de obicei nu am probleme cu tenul, cu acneea (am dar foarte putin pe frunte si uneori si pe barbie). dar de cateva zile imi apar brobonele mici care de fapt sunt cosuri.adica mi-au aparut pe frunte, pe barbie si pe obraji predominant pe cel drept crying nu stiu din ce cauza... vreau sa scap de ele cat mai repede...adica incepe scoala si in ritmul meu tenul meu o ia raznacrying din ce cauza credeti ca este? credeti ca pot face ceva ca sa dispara?! va rog frumos ajutati-ma sad:*.

Răspuns Câştigător
| RoxannaST a răspuns:

Posibil sa fie vreo dereglare hormonala...depinde si ce varsta ai, daca esti la pubertate e normal sa iti apara.
Incearca asta http://www.mayra.ro/......genta.html

Sper ca te-am putut ajuta cat de cat.

2 răspunsuri:
| Adella92 explică:

Pai peste 3 luni inplinesc 18 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folosit un gel pentru cosuri se numeste skynoren, cat timp l-am folosit am avut rezultate bune