| iulia201345 a întrebat:

am si eu o nelamurire, as dori ca in aceasta toamna sa ma transfer de la profilul matematica-informatica la filologie si as vrea sa stiu la ce materii se dau diferente si in ce constau ele, adica cam cat de greu imi va fi sa le dau si cu ce note trebuie luate.
Multumesc, promit funda

3 răspunsuri:
| DomnişoaraClannad a răspuns:

O să dai diferenţă la latină, atât.

| iulia201345 explică (pentru DomnişoaraClannad):

Aha, dar eu am mai discutat cu cineva si mi-a spus ca am sa dau la materiile la care ei au o ora in plus, deci?

| DomnişoaraClannad a răspuns (pentru iulia201345):

Nu chiar, eu m-am mutat pe-a10-a de la mate-info la filo şi n-am dat diferenţa decât la latină.Dar mai bine du-te şi interesează-te la secretariat, la şcoală.