| Anonim_7591 a întrebat:

Buna,
Am si eu o nelamurire:d sper ca ma puteti ajutahappy
Cand un prieten al carui ID il ai in lista, iti da ignore, pe y-detector iti apare mereu ca e offline?
plss sa ma ajutati ca dau fundita si puncte
multumesc anticipat:*[app si va rog sa nu incepeti cu mistouri]

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Practic, faptul că ţi-a dat ignore nu are nicio treabă cu yahoo invisible detector.
Yahoo invisible detector este un site care te ajută să afli dacă o persoană este online, offline, sau invisible.
Dacă ţie îţi apare offline înseamnă că nu este pe messenger.
Dacă îţi va apărea online pe yahoo invisible detector, şi offline în listă înseamnă că ţi-a dat ignore.
O seară plăcută!

pa, pa.

3 răspunsuri:
| Brunetica a răspuns:

Buna!
Din cate stiu eu da asa apare!
Sper ca te-am ajutat!

| WayToManySuckers a răspuns:

Pana nu te scoate din Ignore List, la tine o sa apara ca e offline permanent ( dar iti da un mesaj in care scrie ca esti in lista lui de ignore ), in schimb la el o sa iti apara Sts-ul tau normal.

Daca vrei sa te readauge, poti sa pui la status "Te rog. adauga-ma in lista" happy

Nu prea am inteles idea la intrebare, dar sper ca te-am ajutat! happy

| LoveAndHate a răspuns:

Nu nu iti apare mereu off.Pe ydetector iti apare onn off sau inv depinde cum e el.nu inseamna ca daca ti-a dat ignore apare numai offhappy

Fundita?batting eyelashes