| Oiţăă a întrebat:

Buna!
Am o nedumerire si sper ca voi sa ma ajutati.
Deci, am avut in lista un baiat. Ieri l`am bagat in lista de Ignore. Si intrebarea mea e asta:chiar daca eu il am la ignore si el ma are inca in lista, la el ii apare statusul meu? Adica, el ma vede ca`s online, imi vede avatul si alte chestii de genu` asta?
Va rog sa`mi raspunde`ti repede, plss!puppy dog eyespuppy dog eyes

Dau Fuuuuunnndaaaaa!tongue:*:*

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Buna'!
Daca l-ai bagat in lista de ignore lui ii arata tot timpul ca esti offline, deci nu vede ce status ai, doar avatarul pentru ca acesta ramane.
Sper ca am putut sa te ajut.

16 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

El te are in lista, dar mereu ii apari offline
Si nu vede nici un status, nici un av NIMIC

Numai bine:*

| iulikka a răspuns:

Nu din moment ce il ai la ignore, acesta nu te mai vede online si daca iti scrie nu primesti.:*

| maria933 a răspuns:

Nu.
O sa ii apari offline tot timpul. happy

| maria933 a răspuns:

Poti sa stai linistita. tongue

| VladS_6146 a răspuns:

Nu iti vede daca l-ai bagat la ignore nu mai vede nimic din ce faci tu, el doar te are in lista dar pentru el esti tot timpul invizibila, chiar daca iti scrie mesaje tu nu vei primiwinking

| JusTMeEmmY a răspuns:

Nu te vede off

| Robert5678 a răspuns:

Nu,el vede ca esti offline totimpul...

| Raamonikaa a răspuns:

Nu, o sa te vada permanent offline. Nu-ti vede nici avatarul.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odata ce ai adaugat o persoana din lista de messenger in lista de "ignore" persoana vizata, nu-ti mai poate vedea daca esti online, offline si nici status-ul tau ori care ar fi.

| dincolodevise a răspuns:

Nu...daca i-ai dat ignor nu poate vedea cand esti online sau ce status ai tu...

Răspuns utilizator avertizat
| Andra_3863 a răspuns:

Nu,nu vede.
pa pa

| Miaaaaa_6892 a răspuns:

Buna happy. dupa ce i-ai dat delete din lista si ignore nu ar mai trabui sa-ti vada avatarul, statusul.nici macar ca esti on! Doar daca te controleaza cu "detector invizibil"
Deci in concluzie dupa ce i-ai dat ignore nu o sa-i mai apari on in lista lui happy

| dany24242424 a răspuns:

Nu

| Lavinia_4454 a răspuns:

Nu! Atat timp cat tu il ai la ignore, el nu te mai vede online deci nu iti poate vedea avatarul, statusul etc.