| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o nelamurire de ce imi apare pe perete la facebook prin Adevar sau Provocare intrebari si raspunsuri despre mine care le-as fi lasat eu confused? K eu nu mi-am lasat nimic...Adica eu mi-as fi lasat intrebari despre mineconfused daca ma intelegeti Help pls

Răspuns Câştigător
| paffyxfairy a răspuns:

Stiu, am vazut la mai multi prieteni. Deoarece adevar si provocare este un "joc" foarte renumit si accesat des, acest program nu suporta atat de multa aglomeratie si atunci, mai greseste cateodata si in loc sa puna poza prietenuluii care ti-a raspuns, o pune a ta. Dar sa stii ca un prieten a raspuns acest lucru, nu te ingrijora.@ FUNDA?