| Skyleer a întrebat:

Pe facebook este o aplicatie numita zoosk. Si imi arata pe perete ca cineva raspunde la intrebari deespre mine. Nu pot sa vad ce intrebari/ raspunsuri au dat despre mine? Dkda cum?happy
funda

2 răspunsuri:
| Denii10 a răspuns:

Din cate stiu si tu trebuie sa raspunzi la cateva intrebari probabil o sa iti apara si numarul si de`abia atunci o sa poti vedea raspunsurile.happy... Sper ca ti-am fost de ajutor.wave

| madu_7311 a răspuns:

Mie nu imi apare intrebarea crying decat variantele de raspuns DA POSIBIL NU