| GumitzaXD a întrebat:

Buna am si eu o peoblema.am cont pe sunphoto dar de asemenea si pe facebook si clopotel...
Azi cand am venit de la scoala.am obs.ca 1.Nu mai am parola la PC.2.Istoricu e sters...3.Nu mai sunt pe conturi.4.Nu merg parolele x_X la nici una nu stiu.la yahoo aveam intrebari. unchiul preferat si astea. dar restul =[[[

Hellp me
Funda ajutorrrrrrr

1 răspuns:
| MosCraciun112 a răspuns:

Mai ai vreun frate/sora/prieten cel mai bun sau tampenii de atea carora le-ai spus parola? sau stii tu ai aceeasi parola la toate? si ti-ai pus-o si la un joc stupid pe care apoi l-ai vandut/dat la un coleg.Din intamplare aveai aceeasi parola ca la toate conturile.Eu asta cred.Zi si tu ce ai facut in ultimul timp/inainte sa ti se intample asta.Ce ai facut special, si poate te pot ajuta.
funda?
big grinbig grin