| roby_7834 a întrebat:

am si eu o prietena de vreo 10 zile si in fiecare zi doar eu o sun... ea m-a sunat doar o data...si nu stiu daca ma place, sau ce sa fac, sa nu o mai sun si las pana ma suna ea? Funda+vothappy

Răspuns Câştigător
| Cristiana2011 a răspuns:

Nu, daca vrei sa o cuceresti in totalitate. caut`o. Asa suntem noi fetelebatting eyelashes. Mai sofisticate blushing! Funda?

3 răspunsuri:
| Bella03 a răspuns:

-Incearca sa afli de ce nu te suna.Sa o inviti la intalnire ceva, si sa vb. despre problema asta.
Poti sa o intrebi:Auzi, noi ne jucam aici sau ai vrea sa fii cu mine?"
Si vei afla totul.
Daca va pleca si se va enerva inseamna ca nu tine la tine de ajuns incat sa incearca sa te asculte.
Baaftaa.batting eyelashes

| Flooo a răspuns:

Roby,daca tu o placi trebuie sa lupti pentru ea.Va trebui sa afli de ce nu te suna, vorbeste cu ea intre 4 ochi.Probabil nu vrea sa te sacaie prea mult.Sinceritatea,fidelitatea si comunicarea sunt baza intr-o relatiewinking

| twingle a răspuns:

Buna roby. eu sunt fata si sincera sa fiu, ar fi multe posibilitati pentru care nu as suna un baiat...totusi, cred ca ori nu are minute credit cu ce sa te sune, ori sunt parintii de vina. dar e posibil si ca tu sa o fi invatat asa. eu zic sa spui o minciunica pentru a afla de fapt ce se intampla. sa ii spui ca nu o mai poti suna ca nu mai ai cu ce. si sa te sune ea. vezi daca te suna. iar daca nu...ai putea sa iti dai seama ca nu te place dupa raspunsurile seci pe care ti le da, motivele pe care le intemeiaza atunci cand vrei sa iesiti. happy sper sa fie ok pentru tine tongue succes!