| carinnutza a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Am fost cu un baiat despre care nu prea stiu ce sa spun daca chiar m-a iubit sau nu, nu sunt sigura. El parea ca ma iubeste.Am fost impreuna 3 saptamani dar in ultima saptamana aproape ca nici ca ma suna, adica ma suna cand isi aducea aminte. De fiecare data cand imi propun sa il uit se intampla ceva, ori ma suna, ori ma intalnesc cu el, ma baga in seama pe mess sau fb, orice si imi aduc aminte de el. Acum are prietenea si vad ca are la status "TBX" si alte chestii de genu asta si poze cu ea si etc. Si cand m`am int cu el acum cateva zile m-a luat in brate si ma pupat si parea ca ploua pentru el. Nu stiu ce sa fac. De revelion a venit si el si venise putin si prietena lui. si ma bagat in seama m-a sunat si la miezu noptii.Nu stiu ce sa cred. Daca chiar o iubeste pe fata aceea sau tine la mine. Adica face niste chestii pe care eu le-as putea interpreta ca ma place. Nu stiu ce sa cred ...Si nu stiu ce sa fac in privinta acelei fete e draguta, n-am ce zice. oricum astept rasp. mersiwinking:*.

4 răspunsuri:
| Douapunccteunics a răspuns:

Bună,
Pai eu zic sa fi orgolioasa si sa nu al bagi in seama mai pe un cuvant fi INDIFERENTA asta merita!

Bye, xoxo!

| Mariaa20 a răspuns:

Sa pus cu fata aceea ca sa te uite pe tine sau pentru ca sa te faca geloasa.astea sunt niste porcarii ale baietilor.si trebuia sai dai si tu putin spatiu. poate el a avut treaba.nu spun ca e vina ta. dar puteai sai dai putin spatiu.si cufata aceasta s-a pus ca sa uite de tine sa nu te mai iubeasca.sau ca sa te faca geloasa.sigur este una dintre cele doua.eu zic sa pui pe cineva s ail intrebe.nu stiu prietenul /prietena lui cea mai buna sau a ta. sal intrebe pe el si sa-ti spuna tie dupa aia.
sunt sigura ca el va zice ca inca tine la tinee/
baftaa:*sper ca te-am ajutat.

| Lorennnaa a răspuns:

Trebuie ori sal intrebi pe el[asta doar daca ai curaj] ori sa afli de la prietenii lui cei mai buniwinking...este foarte posibil sa te fi iubit si nici el nu poate sa uite de tine.asta trebuie sa discutati voi

primesc fundita?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer parerea mea e ca si el tine la tine mult si este cu fata aceea ori ca sa te uite ori ca sa te faca geloasa ...doar parerea mea