| 2p3u a întrebat:

Buna!

Am si eu o problema, am niste tangente cu niste "prieteni" si imi este putina frica sa nu imi iau bataie, ziceti-mi si mie ce antrenamente sau nu stiu ce sa fac sa fiu bunicel la bataie sa nu zic ca imi iau bataie...sunt slabut nu sunt asa bine facu, ar trebui sa iau proteine, batoane proteice sau ce sa fac? ce exerciti sa fac
la proteine dati si un link ceva ce sa iau!

Multumesc!

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

Sfat: 1. Evita bataia. 2. Nu umbla singur 3. Nu te bate cu mai mult de un om. Orice exercitiu fizic este folositor, trebuie sa fii in forma. Bataie inveti doar dand si incasand.