| Adela50 a întrebat:

Am si eu o problema.Aseara nu stiu pe ce am apasat la tastatura si acum la monitor nu mi se mai vede pe verticala, ci pe orizontala si se vede foarte mare si culorile nu se vad bine.L.am mai avut odata asa si mi l.am facut dar nu mai stiu cum.Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Dai click dreapta si acolo setezi graficul la ecran pui la maxim apoi bara orizontala o iei si o pui la loc tot click dreapta pe ea si la proprietati vezi ca pune sa o pui la loc dar nu imi aduc aminte cum ii zicea in engleza. Eu am windowsul in spaniola.