| nebunatica_2307 a întrebat:

am si eu o problema...cand apas pe Shift`ul de langa Enter imi apare bara asta | si cand apas pe celalalt Shift de langa Caps Lock imi sterge ce scriu.care e problema
help me plss

2 răspunsuri:
| nebunatica_2307 explică:

Nu mergecrying

| Zilia a răspuns:

Incearca jos, unde iti apare o casuta urmata de Ro sau En [ in bara de unde este afisat ceasul, in stanga ] incearca acolo la casuta sa pui united kingdom. sper sa mearga pentru ca si eu am avut o problema asemanatoare si asa am facut.