| anonim_4396 a întrebat:

Problema tastatura. Cand apas 2 + SHIFT nu imi da @, imi da "
Cand apas 3 + SHIFT imi da £ Cand apas ` + SHIFT imi da ¬ Cand apas \ + SHIFT imi da ~ Cand apas ' + SHIFT imi da @ Cand apas Caps Lock + \ imi da #... Ce se intampla?

3 răspunsuri:
| herbil6 a răspuns:

Uite apasa pe Num Lk daca nu merge ma apasa odata ca la mine cand apas se schimba din cifre in litere bye

| Al3xKID a răspuns:

Gata am rezolvat, trebuia sa apas alt + shift simultan.

| Mady1308 a răspuns:

Salut
pentru mine nu este de mirare pentru mine pentru ca la calculatorul meu este la fel, deci nu te ingrijora, poate este schimbata limba la calculator sau ceva de genul asta