| tramtram a întrebat:

Salut,am si eu o problema, cand apas pe Shift nu se mai face litera mare, am verificat si caps-lock si nu-i activat in fine am verificat toate posibilitatile si nu merge... dupa ce iau mana de pe shift se pune literele apasate dar mici.

deci apas shift + sa zicem M si nu apare nimic daca iau mana de me shift apare "m" dar mic. de ce? stie careva?

3 răspunsuri:
| MihaiEdy1993 a răspuns:

Mai intai spune-mi te rog in ce program intampini aceasta problema? Doar in Word?

| tramtram explică (pentru MihaiEdy1993):

Nu,in toate si in jocuri.

| MihaiEdy1993 a răspuns (pentru tramtram):

Dubios. Nu am mai auzit pana acum. Incearca sa intri in sistem sa dai un system restore.