| Mycutsa a întrebat:

Am si eu o problema! Cand intru pe mess nu imi mai arata decat pe cei online... Dc? Inainte imi arata sh pe cei offline. Cn ma ajuta primeste funda

Răspuns Câştigător
| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Pentru ca ai setat sa ii arate doar pe cei online. Apasa CTRL+H si o sa ti arate si pe cei offline.
Baftawinking

23 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Apasă Ctrl + H şi o să îi vezi pe toţi.

| TeoPT a răspuns:

Du-te in mess la "Contacts" apasa pe Show/Hide si bifeaza "Offline Contacts"

7h30

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Auzi, Sapte Jumate, dar tu de ce te semnai la sfarsit? Nu e clar ca deasupra avatarului ai si numele si lumea te recunostea oricum?

| TeoPT a răspuns (pentru anonim_4396):

Who cares? laughing Întrebarea mea este: Tu de ce comentezi unui răspuns de-al meu vechi de aproape 2 ani?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Mie imi pasa de orice e legat de tine. Asa ca da, mie imi pasa.
Si de ce comentez unui raspuns vechi de 2 ani? Ca ma uitam in raspunsurile tale vechi, nu aveam somn si am dat peste asta, si daca tot aveam ocazia te-am intrebat ce gandeai in acele momente. Daca si tu mai tii minte. In plus, iti apare la caseta de notificari daca eu am comentat la orice raspuns de-al tau, indiferent de vechimea acestuia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Și ia mai zi, de ce nu mai răspunzi pe TPU?

| Cherry56 a răspuns:

Uita-te sus la lista de mess la contacts -> show/hide -> offline contacts sau mai simplu ctrl+H tongue

| Sἶrenἶa a răspuns:

Pai. apasa "ctrl" + "f" si iti va merge. >big grin

| BubuLina999 a răspuns:

Buna...pai dai unde scrie **contacts** si alegi varianta**show offline contacts ** si apoi iti vor aparea toade id. urile care le ai in liste, cele intrate sau neintrate.

| dyannee a răspuns:

Nu ai bifat ''Show offline contacts''! Langa contacts este o sagetica in jos, apesi acolo, bifezi si gata.

| UninspiredName a răspuns:

Da click pe unul din cei online si apasa Ctrl + H.
Hope I helpedbig grin

| Rebecca a răspuns:

Ca sa ii vezi pe toti, si online si offline, apasa Ctrl + F in acelasi timp... Daca vrei sa ii vezi doar pe cei online, la fel procedezi... Sper ca ti'am fost de ajutor. happy

| kidu_6779 a răspuns:

Apasa CTRL si F in acelasi timp sau...:
Intra in meniul "Contacts" apoi "Show/Hide" si "offline contacts".
Asta e tothappy

| Klaaa a răspuns:

Poithinking

Apasa pe CTRL+F si iti vor aparea si cei ofline.:-)

fundita?batting eyelashes

| Dulke a răspuns:

Pai apasa ctrl si h si o sa vezi ca o sa iti apara cum era inainte :-P, pup

| laurika_3432 a răspuns:

Da click pe adresa ta de mess si apesi in acelasi timp Ctrl + F baftaaa! fundita?love struck

| marian123 a răspuns:

Simplu dai Crtl +fwinking astept funtza

| marian123 a răspuns:

Simplu dai Ctrl+f astept fundutzawinking

| Dance_1650 a răspuns:

Apesi in acelasi timp CTRL+H sh tii va arat sh pe cei offline. Sper ca ti-am fost d folos:*:*. fundita?big grinhee hee

| Asdfasdefta a răspuns:

Cand deshizi mess-ul si iti vezi lista, dai CTRL si litera F.Atunci iti va aparea toata lista s:si cei on si cei off.Ca sa o aci inapoi, sa arate numai On dai tyot pe CTRL + F.

Funda?

| roco a răspuns:

Apasa pe Ctrl si H... funda?:X

| ONU_2429 a răspuns:

Apasa "Ctrl F" si o sa vezi ca o sa meargahappy

| StarKings a răspuns:

Apasa CTRL+H si iti vor aparea